چاپ خبر
دبیرستان دخترانه دوره اول امام رضا (ع) واحد دوازده چهارشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۸
برنامه آزمون های آنلاین چهارشنبه 28 اسفند ماه 98
آزمون های آنلاین امروز چهارشنبه 98/12/28
از ساعت 9 شب الی 10 شب برگزار می شود.

به علت کاهش استرس  دانش آموزان در هنگام آزمون ، بازه زمانی آزمون های آنلاین را 2 ساعت قرار داده بودیم ولی با توجه به اینکه دیشب تمامی دانش آموزان بدون هیچ مشکلی وارد سامانه آزمون شدند و تمام مشکلات دانش آموزان در این زمینه بررسی و حل شده، لذا از امشب آزمون های آنلاین فقط در بازه زمانی ساعت 9 شب الی 10 شب برگزار می گردد.
نکات مهم :
نکته مهم 1: تاکید می گردد جهت شرکت در آزمون های آنلاین مدرسه و یا انجام تکالیف کلاس های مجازی به هیچ وجه از کافی نت استفاده نگردد. به هیچ وجه از منزل خارج نشوید.(سلامتی شما مهمتر از هر چیزی است.)
 نکته مهم 2: دانش آموزانی که به هیچ وجه دسترسی به اینترنت و فضای مجازی ندارند حتما موضوع را با معاون پایه مربوط به خود در میان گذارند تا چاره ای بیندیشیم و  به جای آزمون آنلاین تکلیف دیگری جایگزین کنیم.

 توضیحات مهم :
1- راس ساعت 10 شب صفحه آزمون بسته خواهد شد.
2-پس از پایان زمان آزمون در انتهای صفحه سوالات روی گزینه submit  یا ارائه کلیک کنید تا بتوانید نتیجه آزمون (نمره) خود را همانجا ببینید. بدیهی است اگر دیرتر روی این گزینه کلیک کنید نمره ای برای شما ثبت نخواهد شد.
3-دقت کنید وقتی در صفحه اول آزمون که باز شد نام و نام خانوادگی  و کد ملی و شماره کلاس خود را وارد می کنید حتما شماره کلاس خود را به صورت عددی و لاتین وارد کنید (مثل 801) وگرنه خطا می دهد.
3- زمانی که روی لینک آزمون کلیک کردید اگر لینک باز نشد از لینک کپی بگیرید و در مرورگر کروم یا فایرفاکس باز کنید.(اگر کامپیوتر و یا لب تاپ دارید برای راحتی کار بهتر است از آنها استفاده کنید.)
**لینک هر آزمون ساعت 9 شب در کانال های تخصصی دروس بارگزاری خواهد شد.**

 
انتهای پیام/.