31 تیر 1400

اطلاعیه شماره 1 ثبت نام قطعی پایه هشتم و نهم سال 1401-1400

مولف: زهرا اسدپور   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
4/5

آغاز ثبت نام  هشتم و نهم دبیرستان امام رضا (ع) واحد 12
نکات قابل توجه و مهم :
✅ ثبت نام پایه هشتم و نهم طبق جدول زمانبندی ذیل انجام می گیرید. در صورتی که دانش آموزی طبق شیوه نامه ثبت نام  ،  مبلغ مصوب شهریه را  واریز ننماید  و در زمان اعلام شده جهت ثبت نام حضور نداشته باشد، شورای مدرسه برای این دانش آموز انصراف از ادامه تحصیل در این واحد آموزشی را  لحاظ خواهد کرد.
به دلیل فراوانی دانش آموزان متقاضی میان پایه ، بلافاصله دانش آموزان جدید جایگزین انصرافی ها خواهد شد و ولی محترم حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد بود.
🔸🔸🔸🔸🔹🔹🔹🔹🔸🔸🔸🔸
✳️ شهریه سال جاری به صورت پیش بینی و علی الحساب دو میلیون و چهارصد هزار تومان می باشد . که اولیای محترم به دو صورت زیر می توانند پرداخت نمایند:
1-پرداخت کل مبلغ شهریه به صورت یکجا از طریق درگاه اینترنتی سامانه شهریه .( که این روش اختیاری می باشد)
در صورت واریز به این روش مشمول 7% تخفیف (63 هزار تومان) خواهید شد.
2- مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان به صورت نقدی و الباقی شهریه به صورت اقساط ، در طی 5 قسط (مهر تا بهمن ماه) از طریق درگاه اینترنتی سامانه شهریه
در صورت استفاده از روش اقساطی ارائه یک برگ چک معتبر صیادی جهت پشتوانه پرداخت اقساط الزامی می باشد.(توضیحات بیشتر در مورد چک را از خانم قنبریان سوال نمایید.)
❇️ شهریه ثبت نام در سامانه به صورت علی الحساب می باشد. و شهریه مصوب پس از اخذ پوستر از آموزش و پرورش و هزینه خدمات مازاد آموزشی و پرورشی پس از تصویب به صورت قطعی اعلام خواهد شد.
🔸🔸🔸🔸🔹🔹🔹🔹🔸🔸🔸🔸
🔵 آدرس سایت ثبت نام و واریز شهریه : 
https://payment.bonyadfarhangi.aqr.ir/
 
نام کاربری و رمز عبور مطابق کد ملی دانش آموز بدون صفر اولیه آن می باشد.
🛑 زمان ثبت نام و واریز شهریه :
ثبت نام غیر حضوری و واریز شهریه از تاریخ  امروز سه شنبه 1400/04/29 شروع خواهد شد. و طبق جدول زمانبندی ذیل ادامه خواهد داشت
اولیای محترم پس از واریز شهریه و ثبت نام اینترنتی می بایست طبق جدول  زمانبندی ذیل  جهت تکمیل فرایند ثبت نام در آموزشگاه حضور پیدا کنند.
🔵 در خصوص سرویس ایاب و ذهاب در صورت برگزاری مدارس به صورت حضوری و پس از تعیین تکلیف توسط مراجع بالادستی دستورالعمل لازم صادر خواهد شد. و به اطلاع اولیای گرامی خواهد رسید. 
بدیهی است استفاده از سرویس در مدارس امام رضا (ع) کاملا اختیاری بوده و مستقل از شهریه می باشد.
 

                      ستاد ثبت نام دبیرستان امام رضا (ع) واحد 12

تعداد مشاهده (59)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "اطلاعیه شماره 1 ثبت نام قطعی پایه هشتم و نهم سال 1401-1400"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید