8 مهر 1393

تست روان‌شناسی با گل‌ها!

مولف:   /  دسته: فرهنگی   /  رتبه دهید:
5


امروزه، روانشناسی به یک سرگرمی در رسانه‌ها تبدیل شده است. همه می‌خواهند با استفاده از روانشناسی، خود و روان خود و نیز دوستان و آشنایان خود را بشناسند. ما هم برای سرگرمی، روانشناسی گل‌ها را برایتان انتخاب کرده‌ایم!

 


 

از این رو هر روز آزمون‌ها و مقاله‌های بسیاری درباره دوست داشتن‌ها و سلیقه‌های گوناگون میان مردم پخش می‌شوند که ادعا دارند با خواندن آن‌ها یا پاسخ به آن‌ها، می‌توانند شخصیت پاسخ دهنده را تجزیه و تحلیل کنند! ما هم برای سرگرمی، روانشناسی گل‌ها را برایتان انتخاب کرده‌ایم تا هم فال باشد و هم تماشا. از میان گل‌های ارائه شده در این صفحه، جست و جو کنید که به کدام‌یک علاقه‌مند هستید و ویژگی‌های اخلاقی خود را بر حسب گل مورد علاقه‌تان بیابید.

گل پامچال

پامچال

 

شما انسانی بسیار پر جنب و جوش هستید که از یک جا نشستن و سکون بیزارید. از شکل هندسی نامنظم گل‌های پامچال مشخص است که شما شخصیتی تغییرپذیر دارید. تضاد و ناهماهنگی در جمع را دوست ندارید و بیشتر علاقه‌مند هستید که با جمعی دوستانه و گرم و صمیمی، رفت و آمد داشته باشید تا با افراد خانواده. در کل، انسانی سرشار از شور و هیجان هستید.

گل نرگس

نرگس

 

به نظر می‌رسد شما فردی کم‌حرف هستید؛ به گونه‌ای که برخی، شما را منزوی و گوشه‌گیر می‌شناسند. اما خوب، می‌دانید که گوش کردن از حرف زدن بهتر است. شما همیشه به دنبال پیشرفت هستید و دوست دارید از میان مشکلات عبور کنید تا به خوبی آن‌ها را حل و فصل کنید. از کمک کردن به دیگران در حل مشکلاتشان و گرفتن تصمیم عاقلانه، دریغ نمی‌کنید. برای خانواده بسیار ارزش و احترام قائلید.

گل سنبل

سنبل

 

شما شخصیتی لطیف و رمانتیک دارید. احساسات، شما را وادار می‌کند که دیگران را مقدم بر خود بدارید. از رنگ‌های ملیح و روشن لذت می‌برید و با همه نزدیکان، صادقانه رفتار می‌کنید. از هنر و زیبایی‌های جهان لذت می‌برید. احساسات باعث می‌شود تا نظر دیگران تا حدودی بر شما تأثیرگذار باشد. برای موفقیت می‌جنگید و خلق‌وخوی آرامتان، تأثیر مثبتی بر اطرافیان دارد.

گل رز

رز

 

دارای شور و شوق نهفته در اعماق وجودتان هستید. با اراده تصمیم می‌گیرید و در کامل بودن کارهایتان پافشاری می‌کنید. در هنگام کار، فردی جدی هستید و در محفل خانواده، با محبت رفتار می‌کنید. آرزوهای بسیاری در سر دارید و تلاش می‌کنید تا سریعاً به تحقق بپیوندند. بروز احساسات تا حدودی برایتان مشکل است، اما به شدت علاقه‌مند به خانواده هستید و با آنان عاشقانه رفتار می‌کنید. از زندگی پر جنب و جوش همراه با رضایت‌مندی لذت می‌برید.

گل ارکیده

اركیده

 

انسانی بسیار فرهیخته و دوست‌دار علم و هنر هستید. از نظم و ترتیب، بسیار لذت می‌برید و برای آینده، با برنامه‌ریزی پیش می‌روید. سعی در فراهم آوردن زندگی آرام و ثابت و عاری از خطر کردن هستید. لازمه موفقیت در زندگی را صبر، تلاش و نظم می‌دانید و امیدوارید تا الگویی برای اطرافیان باشید. فردی هستید که در برابر مشکلات به خود تسلط پیدا کرده و سریعاً به دنبال راه حل برای آن دست به کار می‌شوید.

گل استکانی آبی

استكان آبی

 

دارای روحیه‌ای آرام و خشنودی خاطر هستید. مایلید در آرامش و سکوت به کارهای روزانه بپردازید و تا حدودی گوشه‌گیر هستید. اعتقاد دارید که سکوت، شرط لازم زیبایی است و مثل دریا، همه را غرق خود می‌کند. دارای محبت بسیار نسبت به اعضای خانواده‌تان هستید و جمع دوستانه، شما را به وجد می‌آورد. فردی وفادار به همسر و خانواده هستید و با دیگران در هر مسائلی به راحتی کنار می‌آیید و مشکلات را حل و فصل می‌کنید.

گل شب بو

شب بو

 

فردی بسیار محتاط به نظر می‌آیید که بسیار علاقه‌مند به پاکیزگی است. در تصمیم‌گیری‌ها دقت کافی را به کار می‌برید تا دچار اشتباه نشوید. معتقدید كه هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد. عاشق لباس‌های زیبا همراه با رایحه‌های خوش هستید. تا حدی کنجکاو و به دنبال شگفت‌زده کردن اطرافیان هستید. از فعالیت‌های جدید و مبتکرانه لذت می‌برید و سعی دارید که با تهیه یک هدیه، حتی یک شاخه گل، همسرتان را خوشحال کنید.

گل بنفشه

بنفشه

 

فردی مهربان و دلسوزید. عاشق یادگاری دوستان و آشنایان هستید. به خاطر شادی‌هایی که در زندگی دارید شکرگزارید و مایلید آن‌ها را با دیگران تقسیم کنید. محبت، هدیه همیشگی شما به خانواده‌تان است. در کارهایتان پشتکار داربد و در برابر مشکلات، مقاوم هستید. کمی زودرنج هستید، اما به سرعت ناراحتی‌ها را فراموش می‌کنید. دیگران را به خاطر از دست دادن موقعیت‌ها، تشویق به تلاش و امیدواری می‌کنید.

گل شقایق

شقایق

 

انسانی خستگی ناپذیر و شلوغ هستید. در کارهای روزانه فعالید و با شور و شوق فراوان، هر کاری را انجام می‌دهید. تا حدودی از شاخه‌ای به شاخه دیگر می‌پرید و برخی کارها را نیمه‌کاره رها می‌کنید. اشتیاق فراوانی به کسب علم و ورزش دارید و طبیعت، دوست صمیمی شما محسوب می‌شود. در بروز مشکلات، زود از کوره در می‌روید، ولی فردی شوخ طبع هستید که در نبودتان، جای خالی شما به خوبی احساس می‌شود.

منبع: تبیان

تعداد مشاهده (654)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره مطلب "تست روان‌شناسی با گل‌ها!"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید