19 اسفند 1398

آموزش در واحد12 هیچگاه تعطیل نیست

 
با توجه به تعطیلی مدارس به دلیل موازین بهداشتی و پیشگیری از ابتلا به ویروس منحوس کرونا فرایند آموزش در آموزشگاه به صورت جدی و همه روزه توسط کلیه معاونین پایه و دبیران محترم  در حال انجام است و دانش آموزان با عضویت در کلیه کانال های درسی، در حال فراگیری، مرور و تثبیت آموخته های خود هستند. همچنین دبیران محترم بعد از ارائه آموزش های خود به صورت هوشمند، مجازی و همچنین به صورت تعاملی از طریق آزمون های آن لاین، دانش آموزان را مورد ارزیابی قرار می دهند.
**همچنین به اطلاع می رساند دانش آموزان عزیز می توانند فرایند آموزش خود را از طریق آرشیو ویدئوهای شبکه آموزش دنبال کنند. جهت مشاهده آرشیو فیلم های آموزشی می توانید از اینجا اقدام نمایید.
** قابل توجه دانش آموزان عزیز پایه نهم: آزمون آن لاین ادبیات چهارشنبه مورخ 21 اسفندماه 98  ساعت 21 روی سایت آموزشگاه منوی آزمون های آن لاین فعال می گردد. با توجه به اطلاع رسانی سرکار خانم موذنیان در گروه درسی ادبیات، جهت شرکت درآزمون آمادگی لازم را داشته باشید. **
موفق و موید باشید.
مولف: زهرا اسدپور
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبرهای مدرسه - علمی

14 اسفند 1398

درخشش چشمکیر دانش آموزان در المپیادهای علمی

 
بعونک یا حبیب
دانش آموزان آموزشگاه بار دیگر افتخار آفرین شدند. بدین وسیله راهیابی ۱۴۲ نفر از دانش آموزان واحد۱۲ به مرحله دوم المپیادهای علمی را به تمامی دانش آموزان پرتلاش، اولیای محترم و دبیران ارجمند، تبریک و تهنیت عرض نموده، دوام توفیقاتتان را از خداوند منان، در ظل توجهات امام رئوف علیه السلام خواستارم.
تسلیمی
مدیریت آموزشگاه
جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید.
 
 
 
مولف: زهرا اسدپور
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: علمی

19 بهمن 1398

فعالیت های آموزشگاه در دهه مبارک فجر روزهای 16 و 17 بهمن ماه

جشن امضای کتاب شهربانو با حضور نویسنده محترم این کتاب ارزشمند،
خانم مریم قربانزاده و
همزمان طراحی چهره مادر شهید توسط دانش اموز مشهید ترجمان و مبینا رضایی نسب. در روز چهارشنبه 16 بهمن ماه
 
 حضور دانش آموزان بر مزار سرداران غریب و شهدای انقلاب در بهشت رضا روز پنجشنبه 17 بهمن ماه
سلام بر آنهایی که از نفس افتادند تا ما از نفس نیفتیم، قامت راست کردند تا ما قامت خم نکنیم، به خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم سلام بر آنهایی که رفتند تا بمانند و نماندند تا بمیرند. سلام بر شهدا!  
 
مولف: زهرا اسدپور
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: علمی

13 بهمن 1398

درخشش دانش آموزان آموزشگاه در آزمون هماهنگ مدارس امام رضا علیه السلام

سزد که بر سر خورشید سایه اندازیم

کنون که سایه ی شمس الشموس بر سر ماست

به حول و قوه الهی و در ظل توجهات امام مهربانمان، دانش آموزان پایه هفتم آموزشگاه در آزمون هماهنگ مدارس امام رضا علیه السلام افتخارآفرین شدند. بدینوسیله  کسب رتبه ارزشمند 1 استانی و رتبه 2 کشوری در پایه هفتم،1 استانی و 4 کشوری در پایه هشتم و 1 استانی در پایه نهم را خدمت تک تک دانش آموزان عزیز و دوست داشتنی، و تمامی همکاران زحمتکش مجموعه  تبریک عرض نموده و برای تمامی شما بزرگواران سعادت در دنیا و آخرت را آرزومندیم.
جهت مشاهده رتبه های کلاسی دبیران در استان و کشور اینجا کلیک نمایید.
 
 
 
 
مولف: زهرا اسدپور
0  نظر
رتبه خبر: 3/7
(3 نظر )
ارسال شده در خبر های: علمی
قبلی  
1 
  بعدی
صفحه 1 از 1