19 اسفند 1398

آموزش در واحد12 هیچگاه تعطیل نیست

 
با توجه به تعطیلی مدارس به دلیل موازین بهداشتی و پیشگیری از ابتلا به ویروس منحوس کرونا فرایند آموزش در آموزشگاه به صورت جدی و همه روزه توسط کلیه معاونین پایه و دبیران محترم  در حال انجام است و دانش آموزان با عضویت در کلیه کانال های درسی، در حال فراگیری، مرور و تثبیت آموخته های خود هستند. همچنین دبیران محترم بعد از ارائه آموزش های خود به صورت هوشمند، مجازی و همچنین به صورت تعاملی از طریق آزمون های آن لاین، دانش آموزان را مورد ارزیابی قرار می دهند.
**همچنین به اطلاع می رساند دانش آموزان عزیز می توانند فرایند آموزش خود را از طریق آرشیو ویدئوهای شبکه آموزش دنبال کنند. جهت مشاهده آرشیو فیلم های آموزشی می توانید از اینجا اقدام نمایید.
** قابل توجه دانش آموزان عزیز پایه نهم: آزمون آن لاین ادبیات چهارشنبه مورخ 21 اسفندماه 98  ساعت 21 روی سایت آموزشگاه منوی آزمون های آن لاین فعال می گردد. با توجه به اطلاع رسانی سرکار خانم موذنیان در گروه درسی ادبیات، جهت شرکت درآزمون آمادگی لازم را داشته باشید. **
موفق و موید باشید.
مولف: زهرا اسدپور
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبرهای مدرسه - علمی

11 اسفند 1398

برنامه و لینک کانال های تخصصی گروه های درسی آموزشگاه در روزهای تعطیل

جهت مشاهده برنامه و لینک کانال های تخصصی گروه های درسی آموزشگاه
در روزهای تعطیل اینجا کلیک نمایید.
 
مولف: زهرا اسدپور
1  نظر
رتبه خبر: 3/2
(3 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبرهای مدرسه

7 بهمن 1398

اطلاعیه بسیار مهم در خصوص پیش ثبت نام

به اطلاع می رساند آغاز پیش ثبت نام اینترنتی دبیرستان دوره اول دخترانه امام رضا علیه السلام واحد12 اواخر بهمن ماه می باشد. به محض دریافت بخشنامه ثبت نام از طرف بنیاد فرهنگی رضوی، دستورالعمل ثبت نام در سایت بارگزاری خواهد شد. لذا خواهشمند است از هرگونه تماس تلفنی و حضوری با آموزشگاه خودداری فرمایید. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم.
 
مولف: زهرا اسدپور
0  نظر
رتبه خبر: 3/5
(1 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبرهای مدرسه
قبلی  
1 
  بعدی
صفحه 1 از 1